Llogaria ime
Veriu Portal
Lajme
Rama ironizon Bashën pas tërheqjes nga gara e zgjedhjeve në Kavajë

E ndërsa kreu i opozitës Lulzim Basha, po fliste nga çadra e lirisë pas vendimit të Ramës për tërheqjen nga gara të kandidati të tij për zgjedhjet në Kavajë, Edi Rama ka postuar një status në rrjetet sociale.

Kryeministri iu drejtua në Twitter Lulzim Bashës, fillimisht duke i uruar sa më shpesh fitore si të sotshmet.

Më pas ai vazhdon mesazhin e tij duke i shtruar Bashës pyetjen se pse anëtarët e opozitës në KQZ po zihen kundër tërheqjes së kandidatit të PS në Kavajë.

“Lulëzim fitore të tilla paç ngahera po a me thua dot si ka mundësi që anëtarët e tu në KQZ po zihen kundër tërheqjes së kandidatit tonë?


Përditësuar me 05 Maj 2017

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI
Jeni të kënaqur me masat e marra për Koronavirusin