Llogaria ime
Veriu Portal
Lajme
Kurbin, aksidentohet për vdekje një kalimtare

Tek mbikalimi i Patokut, në Kurbin, ka ndodhur një aksident automobilistik me pasojë vdekjen e një shtetaseje.

Një mjet tip ML, me targa AA 484 KH , ka përplasur këmbësoren Zenepe Koçi, banuese në Kurbin, e cila ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit, shtetasi Mhill Ndreca, 56 vjeç, banues në Kurbin, është shoqëruar në komisariat

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Përditësuar me 07 Maj 2017

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus dy? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI
Jeni të kënaqur me masat e marra për Koronavirusin