Llogaria ime
Veriu Portal
Lajme
''Ceremoni mortore në çadrën e PD-së'' (fotot)

Akil Kraja, keshilltari i PD ne Keshillin Bashkiak ka postuar disa fotografi ne profilin e tij ne rrjetet sociale, ku duken disa kurora me lule si ne ndonje ceremoni mortore.

Por ne fakt nuk behet fjale per jete te humbura, por per nje ironi te organizatoreve me “Rilindjen” dhe zgjedhjet ne Kavaje.

STATUSI I PLOTE:

Po ndodh TANI : #FUNERALI i #Rilindjes !!!
Nga Kavaja, trupi i pajete i #Rilindjes_socialiste eshte percjellur ne Tirane. Ftohen qytetaret te lene mesazhet e tyre mortore prane cadres se lirise…


Përditësuar me 07 Maj 2017

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI
Jeni të kënaqur me masat e marra për Koronavirusin