Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Edi Rama:"PS nuk do ta votojë Nanon President"

Recommended Posts

Edi Rama ka sulmuar ashpër qeverinë duke e cilësuar si një organizatë kriminale. Ai theksoi se i vinte keq se si ishte katandis Nano dhe se PS s’do ta votojë si President. Për Tan Leprin, Rama tha se e kishte thjesht një të njohur. Ndërsa për Lulzim Bashën kandidatin e përfolur si kandidat i PD-së për Bashkinë e Tiranës, ai tha se Basha është Saliu i ri i krehur.Ju keni bërë këto ditë një ofert...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=2658

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...