Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Interi në humnerë; Çezenës nuk i mjafton Bogdani

Recommended Posts

Kriza e kampionëve merr një tjetër përmasë pas humbjes 2-1 në fushën e Kievos. Bogdani shënon, por Çezena humbet me Palermon. Pacini nderon Sampdorian, Lacio ndalet në Parma.Pas humbjes në derbi një javë më parë, zikaltrit gjithçkafitues të sezonit që shkoi arkivojnë një tjetër dështim në kampionat, duke u dorëzuar në fushën e Kievos. Mungesat e panumërta, lojtarë jashtë forme (Kambiaso dhe Shn...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=2657

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...