Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Benitez, 180 minuta larg shkarkimit

Recommended Posts

Rafael Benitezit i janë dhënë 180 minuta që të shpëtojë nga shkarkimi, pas krizës së thellë që ka kapluar gjigantët nga Giuseppe Meazza.La Gazzetta dello Sport pohon se tekniku spanjoll ka dy ndeshje për ta rikthyer Interin në binarë, përndryshe do të shkarkohet.Interi dy ndeshjet e ardhshme do t’i zhvillojë ndaj Chievos në Serie A dhe Twentes në Ligën e Kampionëve.Sportmediaset; Moratti drekon...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=2648

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...