Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Miqesorja, Sot Shqiperi-Maqedoni ne Korce

Recommended Posts

Përfaqësuesja shqiptare e futbollit do të përballet sot në orën 18:00 në një ndeshje miqësore me Maqedoninë, në stadiumin “Skënderbeu” të Korçës.Skuadra e drejtuar nga Josip Kuzhe nuk do të ketë në dispozicion 5 titullarë: Arjan Beqajn, Debatik Currin, Gilman Likën, Ervin Skelën dhe Lorik Canën, ndërkohë që Maqedonisë i mungojnë plot 8 lojtarë. Aktualisht Shqipëria pozicionohet e 65-ta në ren...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=2644

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...