Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: `Marca´: Zidane-Materazzi bejne paqe ?!

Recommended Posts

Katër vjet pas goditjes së famshme me kokë që Zidane i dha Materazzi-t në finalen e Botërorit 2006 midis Italisë dhe Francës, është shpallur paqja midis dy protagonistëve të atij episodi.Sipas ‘Marca’, të dy janë takuar rastësisht dje në hotelin ku gjendej ekipi madrilen.Materazzi po priste në hollin e hotelit Jose Mourinho-n, trajnerin e Real Madrid dhe ish-trajnerin e tij tek Inter, kur ka ar...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=...w&iden=2611

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...