Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
to--------ni

A MUND TE EKZISTOJE QE DY GOCA TE DASHUROHEN M

Recommended Posts

PERSHE JAN DY GOCA NUK PO THEM SE NGA JAN SE MOS NDONJERI PREI JUSH I NJEH POR E VERTETA ESHT SE ATA TE DYJA E DIN PER NJERA TJETEREN

DE VASHDOIN QE TE DYJA E MER NJERA NE TELEFON E I THOT ASAI TJETERES

MOS U LODH KOT SE ESHT I DASHURI IM DHE AJO I PERGJIGJET TI VAZDO JETEN TENDE DHE UN TE TIMEN I DURUARI I FITUARI

 

DHE PO U THEM ESHT NJE SHOK I IMI LEZHJAN ESHT ME SE E VERTET ESHT FUTBOLLIST I BESLIDHJES TANI LUAN DIKU TJETER EMER NUK KA

PERSONI POR ME THEN TE VERTETEN MUA ME DUKET NJE QIK E VESHTIR POR REALITETI KU ESHT NE TE VERTET

 

 

(L) (N) (M)

 

 

mad.gif laugh.gif mellow.gif

 

KUSH I KAP KETA INICIALE ESHT NJESI ME TE VERTET

Share this post


Link to post
Share on other sites

O To------ni pak mora vesh se ca do thuash, nuk po kuptoj se cfare eshte pyetje apo pergjigje kjo qe dhe ti, dhe cili eshte problemi kryesor ne kete mes, apo ishte gjeegjeze per me gjete inicialet,e atyre te treve, shpejegoju pak ma mire, dhe nqs eshte puna me dhane emra nuk eshte mire me dhane emrat e kujt dhe me fol per jeten private te tjeter kujt pa vetedije te personit, Nejse Ja kalofsh sa me mire,

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (GONNY @ Apr 12 2006, 03:41 PM)
Edhe ajo mund te ndodhe...
femrat e 'adhurojne' konkurencen.



_________________________________
ai shoku mos e ka emrin ben? tongue.gif

loooool O llapush po inicialet jane L N M tongue.gif tongue.gif dhe nuk kam ken ndonje here futbullist i Lezhes, une nja 2-3 here kam qene gjithsej ne stadium. Dhe une nuk e njoh fare To---nin, nuk ka sesi din ai per jeten time private, lere qe ku i dihet ndoshta mund te dine ndonje gje se si shume gjera dika per te tjeret ai , se edhe per temen tjeter qe hapi fliste per gjera personale te tjereve, ose ndoshta edhe per vete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (Zjuardesa @ Apr 20 2006, 08:13 AM)
eshte e vertete mund te dashuroet me dy femra edhe une njoh dike qe po ben kte por mua sme ka ndodhur

nese je lezhjane i njeh mir ata qe te tre mi motranjihen nje qik si te thuasgh ok motra gjith te mirat ja kalofsh mir

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (BeniTale @ Apr 12 2006, 08:56 PM)
loooool O llapush po inicialet jane L N M tongue.gif tongue.gif dhe nuk kam ken ndonje here futbullist i Lezhes, une nja 2-3 here kam qene gjithsej ne stadium. Dhe une nuk e njoh fare To---nin, nuk ka sesi din ai per jeten time private, lere qe ku i dihet ndoshta mund te dine ndonje gje se si shume gjera dika per te tjeret ai , se edhe per temen tjeter qe hapi fliste per gjera personale te tjereve, ose ndoshta edhe per vete.

o beni nuk ka emra dhe un nuk te ofendova ne asnje menur nuk duhet qe te ofendosh te tjeret ok se un nuk jam toni po jaaaaaaaaaxxxxxxxxxxxxxxxxxxx toni e te njoh mir ok po deshe komento por mos ofendo ok me vjen shum keq se lapusha u themi juve talegjive e nuk quhen lezhjanet ta kesh parasysah

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (to--------ni @ Apr 24 2006, 07:34 AM)
o beni nuk ka emra  dhe un nuk te ofendova  ne asnje menur nuk  duhet qe te ofendosh te tjeret ok  se un nuk jam toni po  jaaaaaaaaaxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  toni e te njoh mir ok  po deshe  komento por mos ofendo  ok  me vjen shum keq  se lapusha  u themi juve  talegjive    e  nuk quhen lezhjanet    ta kesh parasysah

O Toni ti me duket se ke marre flake kot se ke dale fare nga tema,

sepse ne rralle te pare.

1 une nuk te citova ty,

2 llapush ishte per Gonny

3 ishte thjesht gallate sepse mua sme itereson fare se cfare bejne te tjeret

4 nuk ofendova asnjeri

5 nqs me njeh mund te flasish me mua ne msn,

6 ne na quajne Talexhi dhe jo Talegji

7 here te tjera lexoje mire kometet se ke kam kometuar,

8 here te tjera mos dil nga tema

 

9 ja kalofsh mire,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un nuk e kuptoj qa eshte kjo pyetje. Ka shume raste qe nje djale te dashuroje njekohesisht dy femra, sic ka shume raste kur nje vajze dashuron njekohesisht dy djem. Kjo eshte dicka qe ndodh vazhdimisht e jo ndonje rast i ralle. Per mendimin tim kur njeriu eshte i zoti te zgjedhe dashurin e vertete, atehere eshte i zoti te zgjedhe cdo gje ne jete. dry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...