Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Kriza politike ne shqiperi... cila eshte zgjidhja?

Recommended Posts

Nje ngerc dhe nje kauze e tille nuk egziston askund vec ne mendjen e Edvinit i cili per te ruajtur pozitat e tij ne krye te partis si dhe per te spostuar debatin per mosrespektim te statutit te PS (sipas statutit rama s'duhet te rikandidonte) ai dy muaj pas zgjedhjeve doli me tezen e hapjes se kutive nderkohe qe zgjedhjet jane certifikuar si nga nderkombetaret ashtu dhe nga komisionet e ps-s ne cdo dhoj niveli te komisioneve.

Nga kjo mund te kuptojme qarte se ska asnjelloj krize politike ne vend vec ne koken e mjeranit rama.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nje ngerc dhe nje kauze e tille nuk egziston askund vec ne mendjen e Edvinit i cili per te ruajtur pozitat e tij ne krye te partis si dhe per te spostuar debatin per mosrespektim te statutit te PS (sipas statutit rama s'duhet te rikandidonte) ai dy muaj pas zgjedhjeve doli me tezen e hapjes se kutive nderkohe qe zgjedhjet jane certifikuar si nga nderkombetaret ashtu dhe nga komisionet e ps-s ne cdo dhoj niveli te komisioneve.

Nga kjo mund te kuptojme qarte se ska asnjelloj krize politike ne vend vec ne koken e mjeranit rama.

 

 

 

Anton duket sikur ke ba copy/paste te naj fjalimi te Sales & Co. Meqe jane aq te pafajshem sa c hiqen pse nuk i hapin kutite e me kry pune,edhe ju myll gojen atyne qe llapin kot edhe kta tjeret hyjne ne parlament.

Kjo pune ka shku : Kujin ne bbbbb e bbbbb ne kuj :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

 

ah se harrova... gjeta 1 foto te cuditshme ne 1 faqe interneti :P :P :P :P :P

teserejaeberishes.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...