Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: "Gërdeci" dorëzohet në Gjykatën e Lartë

Recommended Posts

Pas një viti nga ngjarja e rëndë prokuroria ka dorëzuar në Gjykatën e Lartën dosjen për tragjedinë e Gërdecit. Organi i akuzës dorëzoi në orët e mesditës dosjen duke i dhënë kështu fund hetimit të një prej çështjeve më të përfolura vitet e fundit. Dosja me 28 të pandehur u dorëzua pas gati një viti hetimi dhe vetëm një ditë më parë mbylljen e hetimeve e konfirmoi vetë kryeprokurorja Ina Rama. B...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=...w&iden=1191

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...