Jump to content
Veriu Forum

xhovan_bushiqi

Antare
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by xhovan_bushiqi


 1. hollanda , e rujt zoti at ven e din genti se ku e kam fjalen une hahaha.....

  Tash pa ofendim por Hollanda njihet per GAY e HASHASH . Ju lutem behuni me konkret se per cilet dege terhiqeni ma shume tie Gento????? :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

   

   

   

   

  PS. GENT sma ha menja se e ke ndryshu pllaken moj bitch....

   

  ti si qun i shkathet duhet ta dish se ka edhe arsye te tjera per me shku ne holland , nrysh si do ti blejm ne shqiptaret bmw audi e shpia neper bregdete. keshtu qe ne qofte se ke nevoje per naj gja ma ban nje zile . ok ????


 2. Ndoshta shume njerez mendojne qe sikur te kishin nje personazh vip komshi...''Ah sikur te kisha komshi....keshtu te pakten do luaja me te ne nje film,do beja nje kenge me te..''Ndoshta keto jane mendime dhe deshira qe shume nga ne mund t'i shprehe apo t'i enderroje...

  Une shpesh kur shoh 2 nga kengetaret e mi te preferuar''Stine & Tuna,sinqerisht mendoj sikur ti kem komshij apo edhe thjesht ''miq'' O.K, A.

  BA ME I PAS KOMSHI ATA NUK NA THOJNE AS SI KE NJEH ???


 3. sipas mediave italiane juvja eshte gati te heqe trajnerin deshamp !!! Kandidaturat per ta zevendesuar jan Novellino (ish SAMPDORIA ) D.Rossi (trajneri aktual i LAZIOS ) dhe nje rikthim i MARCELO LIPIT kush mendoni ju se eshte i duhuri ?????????


 4. Fitore e merituar dhe pike....pas gjithe asaj qe ka kalu milan kete sezon arriti me hyp ne majen e europes per te 7 here...hallall

  Urime ju milanistet e flakt.....

  Gjithsesi FORZA JUVE

  QA KE PI MAJ DREQ ? :angry: :angry: :angry: :angry:


 5. Jo se Djemte e Detit nuk kane bere kenge te bukura,por ata jane harruar pothuajse nga te gjithe.Kurse ELITA 5 dhe kenget e tyre nuk jane harruar dhe nuk do harrohen ,kete e kane treguar vete njerezit dhe fansat e tyre...................

  NORMAL QE NUK I HARROJNE KENGET E TYRE SE ATO KENGE I KENDOJNE EDHE 10 VETE TE TJERE TU JA KOPJU NJANI-TJETRIT ;) ;)

×
×
 • Create New...