Jump to content
Veriu Forum

g°n

Admin
 • Content Count

  1,311
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by g°n

 1. Na thoni nej batute nga filmat shqiptare....... Nje psh: A don ti gjin me i luftue turqit .... Po du
 2. cila eshte kenga me e bukur e momentit sipas jush?
 3. Hajde albstudentat e italise te shofim sa jeni???
 4. Sa ore ne jave mesatarisht flisni per temen e sexit me shoqerine??
 5. g°n

  probleme me sitin

  Desha te kujtoj qe jane fshire vetem postimet dhe sitet e topsite te tjerat jane astu sic kane qene. Pra nuk keni nevoje te regjistroheni nese jeni regjistruar nje here. Sic e shikoni jane vendosur siper ketu ne forumin e mireseardhjes edhe disa nga rregullat qe duhet te kini parasysh gjate postimeve tuaja. Edhe nje here ju kerkojme ndjese!
×
×
 • Create New...