Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Morati kerkon Ancelotin, Moggi sulmon Interin

Recommended Posts

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, është duke e përcjellë situatën e Carlo Ancelottit, te Chelsea.Moratti ëshë duke e rimenduar të ardhmen e Benitez pasi ka parë ekipin e tij të bie nga top pesëshi pas disfatës nga Chievo, e dyta radhazi.Njeriu i parë i Interit është i njoftuar për shqetësimet e Ancelottit te Chelsea dhe mediat shkruajnë se ai është duke menduar të sjellë ish-trajnerin e Mi...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=2659

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...