Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Lushnjë, kreu i bashkisë kalon tek LSI dhe akuzon ashper Ramen

Recommended Posts

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta zhvilloi sot një takim me LSI-në ne qytetin e Lushnjës ku ishte i pranishëm dhe Kryetari i Bashkisë Albert Sanxhaku, i cili ka deklaruar rikthimin e tij së bashku me 350 anëtar të rinj në LSI.Meta gjatë fjalës së tij, u shpreh se LSI-ja është parti e hapur, dhe kushdo që dëshiron të kontribuojë për Integrimin e vendit është i mirëpritur ti b...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=2656

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...