Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Aldo Bare kercenon nga qelia Kryeministrin Berisha

Recommended Posts

Aldo Bare rebelohet në gjykatë. Me tone të ashpra dhe me një fjalor kërcënues, kreu i Bandës së Lushnjës ka deklaruar se askush nuk do t’i gëzojë ish-pronat e tij të konfiskuara nga drejtësia shqiptare. “Sa të jem unë gjallë nuk do ta gëzojë askush lagunën e Karavastasë, do t’i nxjerr ujin e zi edhe këtu ku jam”, tha Bare nga kafazi i hekurt i Gjykatës së Krimeve të Rënda, ku po gjykohet për nj...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=2654

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...