Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Rama letër në BE e SHBA: Të digjen fletët e votimit, hetim materialeve zgjedhore

Recommended Posts

Lajmifundit – Kryetari i Partisë socialiste Edi Rama u ka dërguar sot një letërpërfaqësuesve të SHBA, vendeve anëtare në BE dhe OSBE-së, një letër në të cilën konfirmon se PS nuk do të mbajë qëndrim të kushtëzuar me Parlamentin edhe nëse digjen fletët e votimit, me kushtin që të ngrihet Komisioni Hetimor për materialet zgjedhore. Pasi shpreh shqetësimin e tij për mungesën e zgjidhjes së krizës ...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=2650

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...