Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Guest

Si i imagjinoni anetaret e veriu.com

Recommended Posts

Guest

Ketu mund te shprehni imagjinaten tuaj se si i mendoni anetaret e aol.al, me ane te fotove edhe mundesisht e shoqeruar edhe me ndonje fraze .... ose koment... smile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gonin ------> shume tipik

El-che ------> Krisht na ruj

Breshka ------> Nje njeri fantastik dhe shpirt te mire

Gento ------> Djal i mire shok i mire por pak me tangarllek tongue.gif

DMX -----> Rob ZOTI dhe djal Boss

JACKASSS ------> jepi nje "GREEN SHIT" te jep shpirtin tongue.gif

 

Eternita -----> Eshte krijesa me dashur ,shpirt mire dhe me nje fjale eshte JETA IME dhe nuk do ta nderroja me asgje ne kete bote!

 

 

 

Do doja te jepja mendimin edhe per disa te tjere ketu ne forum por eshte e kote te flasesh per ta pasi do vine perball te vertetes dhe kjo gje do ju prish qetesine kshuqe me mire jo smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (notis @ Feb 2 2006, 08:48 PM)

Eternita -----> Eshte krijesa me dashur ,shpirt mire dhe me nje fjale eshte JETA IME dhe nuk do ta nderroja me asgje ne kete bote!


Avash se po rrezohesh nga karrigja tongue.gif

 

El-che -> llafazan i lezetshem

gento -> i paqendrueshem (pjesa e komshise eshte gjithmone me e mire)

notis -> tipik i zones se tij

thomas -> mundohet te jete i gjithanshem dhe eshte pak i nxituar

Jackass -> ha, pi , rri

Eternita -> realiste

Breshka -> nje shi qe bie sdo tallagan me

Dmx -> nuk eshte keq te jesh i pari (puna do djerse jo b**)

Benitale -> lek nuk kam por, as qe me mbarohen

Un -> imagjinoj portalin si msn biggrin.gif

 

 

te tjeret ne vazhdim ne ditet tjera sepse nuk kujtohen shume anetare tani ........

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...