Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
alby

Imzot Mark Sopi (Ipeshkev i Kosoves) nderroi jete

Recommended Posts

Te dashur forumista,

pardje Kisha Katolike e Kosoves dhe populli i Kosoves, ka humbur - Imzot Mark Sopi - njeriun e rendesishem te paqes, dashurise dhe vizionit per te ardhmen.

 

Ishte ne te vertete Apostull i Jezu Krishtit.

 

user posted image

 

Pushofte ne paqe!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...