Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Windows XP Shqip

Recommended Posts

Sic e keni pare dhe ju vete ne adresen tone gjinden shume programe ne gjuhen shqipe te cilat jane dhe eksluziviteti i jone.

 

Se fundmi dhe shume shpejt do te jete ne qarkullim ne menyre exluzive ne shqiperi dhe bote konfigurimi i pjesshem i windows Xp ne shqip.

Sic mund ta keni degjuar se ne maqedoni po pergatitet versioni shqip i tij por Ne po ju sjellim nje pjese te tij por qe nuk ka te beje me kompanine ceke te perkthimit.

Eshte i pergatitur nga vete stafi i veriut dhe eshte shume shume i thjeshte te instalohet mjaftojne vetem dy click. Sidoqofte do te jene tre file instalimi:

1. Shqip

2.Italisht

3.Anglisht

Keto behen per arsye se nqs se ju nuk deshironi te mbani nje pjese te kompjuterit tuaj shqip atehere ju mund ta riktheni Ate ne gjuhen e meparshme pra ne italiasht ose anglisht.

 

Se shpejti!

 

Si mendoni ju, mund tju interesoje dicka e tille??? apo e shikoni si dicka me kuriozitet??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...