Jump to content
Veriu Forum

GenTo

Admin
 • Content Count

  516
 • Joined

 • Last visited

Status Updates posted by GenTo

 1. shi shi dhe vetem shi... doni pak shi ;)

  1. g°n

   g°n

   gjall je ti? :P

  2. GenTo

   GenTo

   Gjalle gjalle... isha me pushime nja 6 muj :P

  3. g°n
 2. ...sot votova edhe une per here te pare.... :D

  1. Show previous comments  4 more
  2. breshka

   breshka

   Hahahaahaha kujdes mos ke kun naj pergjus...

  3. GenTo

   GenTo

   une ne fakt desha me votu per 'il reverendissimo pres del Milan'... po bela ishalla se merr vesh se nuk e kam votu :P

  4. breshka

   breshka

   Hahahaha milanista i shitun. Do ti coj mesazh berluskes te padis

 3. ... boll lujte poker Arben Ndocaj ... shko se ke me pjeke mishin :D

 4. Xhovani Beqiri o llapi a po vjen se po ta gjej 1 pune :)

 5. K10/0229962Prefettura di presentazione: Prefettura di BOLOGNAPrefettura competente: Prefettura di BOLOGNAData presentazione: 25/11/2009Articolo: Art.9Lettera: FStato della pratica: il decreto di concessione è stato firmato; sarà contattato dalla Prefettura per la notifica del provvedimento e dopo la notifica dovrà recarsi presso il Comune di residenza per il giuramento. Se risiede all'estero sarà contattato dall'Autorità consolare competente.s'ngeli kus...

 6. (●̮̮̃•̃)۶(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r0̲̅ (̅__̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅_̲̅_̲̅_̲̅_̲̅_̲̅_̲̅_̲̅_̲̅_...

 7. ...sa kisha pa hy te ky profili :D

 8. GenTo

  Sa bukur paske dale ne ate foton... a je tu rujt delet a ????

  Me kujtoheshe ndryshe :D :D

  Ciao 'zyshe'

×
×
 • Create New...