Jump to content
Veriu Forum

dante

Antare
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About dante

 • Rank
  NULL
 • Birthday 06/04/1973
 1. se bera qe te rregjistrohesh ne forum tjeter por u mundova si me ju shpjegu me u fut ne internet ne celularin tuaj pa paguar asnje lek.po ti lexosh shpjegimet qe te kam dhene do ta kuptosh qe nuk do te duhet as user as pass.thjesht shikoji mire ato qe kam shkruajtur..
 2. ja dola me ne fund mbas kaq e kaq eksperimentesh.. internet ne celularin tim free nga kompjuteri u lidha ne internet dhe veprimet qe bera ishin navigova pak me programin opera ku u futa ne faqe te ndryshme i bera update antivirusit u lidha ne msn i bera update programit world mate per me shume shikoni udhezimet ketu: http://danipr.inc.md/xs_047/viewtopic.php?p=363#363 u lodha por me ne fund ja dola...
 3. te gjitha videot e fundit qe tronditen opinionin shqiptar do ti gjeni ketu: http://danipr.inc.md/xs_047/viewforum.php?f=7 thjesht shkarkojini,shikojini dhe jepni mendimin tuaj...
 4. faqja myphone ka ndryshuar adrese.tani ate do ta gjeni ketu: http://forums.cjb.net/myphone.html
 5. shikojini kto faqe: news24 my phone shoke klase albcoolsite dhe jepni mendimin tuaj..
 6. dante

  une jam dante

  tung dhe mirse ju gjeta te gjitheve.urime per faqen.shume e bukur.shpresojme tja kalojme mire ketu..
×
×
 • Create New...