Jump to content
Veriu Forum

dylan dog

Antare
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

  1. Darka e fundit. e Leonardo Da Vincit.
  2. Pershendtej te gjithe forumistat e VERIUT. edhe pse u ben shume vite qe jam larguar nga vendi i vendlinjes time ai perseri smund te harrohet. do doja qe te degjoja nga nje pershendetje nga pukjanet ku do qe ndodhen. pranohen dhe dashamirsit nga e gjith shqiperia. qojuni shqiptare prej gjumit qonju ....
×
×
  • Create New...