Jump to content
Veriu Forum

-madeinlezha-

Antare
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. jeta eshte e paparashikueshme dhe mund te te behet shok ose shoqe dikush qe nuk ta merrte mendja ndonjehere per nje kohe teper te shkurter ose te gjate, me vjen keq per ata qe mendojne qe nuk mund te kene dike nga mungesa e besimit, sa per vete vetem nuk do ja dilja mbane, po nejse mo
×
×
  • Create New...