Llogaria ime
Veriu Portal
sperma

ben te gelltitesh spermen e mashkullit?


Përgjigjet (1)

Përgjigjur: Martë, 29 Tetor 2013  
Kjo eshte nje pyetje relative.
1. Ne rradhe te pare duhet te dish se gelltitja e spermes se mashkullit nuk i ben keq shendetit, pra nuk ka efekte anesore.

2. Kete mund ta beni vetem nese ju pelqen dicka e tille. Shume femra e sjellin si dicka e neveritshme si nga shija apo si veprim. Por ka shume te tjera qe e bejne me kenaqesi dhe nuk e vleresojne si dicka te neveritshme. Kjo varet nga pikepamja e personit.

3. Nje studim i koheve te fundit tregon se biles veti ushqyese per trupin e femres.

Duke degjuar cfare thone thashethemet, mendoj se nuk duhet tepruar ne sasi :) .
Komente (2)
GenTo Sic thoshte Dr. Arqile Boti : mos u merzit te keqen xhahxhi .... vitamina jane Enjte, 07 Nëntor 2013
g°n Vitamina K Shtunë, 29 Mars 2014
Të Ngjashme
Shendeti
Pershendetje!Kur bej plank me dridhet trupi.Gjat dites me dridhen duart sidomos e majta me shum.Po ashtu gelltitem kur jm vtm dhe me njerz ????.Cfr esht? (1) Përgjigje
Si mund ta rris penisin
Mirdita.Une jam 18 vjeqar dhe kam problem e kam penisin e vegel si mund ta rris a ka ndojne ilaq apo ndonje barn qe e rrit penisin te lutem me tregoni.Jeni staf i mrekullueshem te lutem me ktheni p... (1) Përgjigje
Mendoni qe eshte e vertete?
Mendoni qe eshte e vertete?http://www.lajm-shqip.com/new/index.php/2017/07/17/pjeper-konsumoni-sa-shume/ (0) Përgjigje
Varesia
Ceshte varesia ndaj drogave??? (1) Përgjigje
Pyetje per shendetin.
Pershendetje!Kam disa dite qe temperatura nuk me zbret posht 37.5. Kam dhimbje koke dhe rendes te qeppallave te syve. kam mar mjekim kundra gripit dhe kam pire cajra por u be dita e 5 sot qe te... (1) Përgjigje
si te zbardhojme dhembet?
si ti mbajme dhembet e bardhe ne menyre sa me te lehte? (1) Përgjigje
perse mbushen janiket me fryme
Perse mbushen janiket.apo vezoret me fryme (0) Përgjigje
zvoglimi i gjoksit
A shkakton deme ne operacionen e gjoksit edhe sa kushton ni operacion (1) Përgjigje
Simtoma e enjtjes
Pershendetje, jam I interesuar ne lidhje me djalin tim, desha t'ju pyes dicka nese eshte e pranueshme Brenda mundesive qe ju keni : Si fillim ka patur nje enjtje ne buzen e siperme pothuajse Br... (1) Përgjigje
menstruacionet
pershendetje vjerren time e kane lene periodat en moshen 48 vjecare mirepo tani ne mishen 52 vjecare i kane ardhur perseri,ka dhimbje shpine dhe hemoragji jo normale per moshen qe ka. ka dhe nje p... (1) Përgjigje