Llogaria ime
Veriu Portal
shqiperia

ne cilin gadishull gjendet shqiperia


Përgjigjet (1)

Përgjigjur: Hënë, 03 Mars 2014  
ballkanik moj.
Të Ngjashme
Istogu
Tregoni ne cilen rruge ndodhet spitali i pergjithshem i istogut? (0) Përgjigje
moti
si do te jet koha gjat ditve te ardhshme te shtatorit (0) Përgjigje
emigrim ne amerik ose kanada
Jemi nje cift dhe kemi nje femij ne shkolle , jetojme ne greqi 17 vjet dhe kemi dokumenta per tere boten po me krizen ekonomike jemi 3 vitet e fundit pa pune kerkoj te largohem nga greqia familjari... (0) Përgjigje