Llogaria ime
AOL Portal
ditet e moti per muajin gusht ne lezhe


Përgjigjet (0)

Të Ngjashme
Istogu
Tregoni ne cilen rruge ndodhet spitali i pergjithshem i istogut? (0) Përgjigje
shqiperia
ne cilin gadishull gjendet shqiperia (1) Përgjigje
moti
si do te jet koha gjat ditve te ardhshme te shtatorit (0) Përgjigje
emigrim ne amerik ose kanada
Jemi nje cift dhe kemi nje femij ne shkolle , jetojme ne greqi 17 vjet dhe kemi dokumenta per tere boten po me krizen ekonomike jemi 3 vitet e fundit pa pune kerkoj te largohem nga greqia familjari... (0) Përgjigje