Llogaria ime
AOL Portal
moti

si do te jet koha gjat ditve te ardhshme te shtatorit


Përgjigjet (0)

Të Ngjashme
Istogu
Tregoni ne cilen rruge ndodhet spitali i pergjithshem i istogut? (0) Përgjigje
shqiperia
ne cilin gadishull gjendet shqiperia (1) Përgjigje
emigrim ne amerik ose kanada
Jemi nje cift dhe kemi nje femij ne shkolle , jetojme ne greqi 17 vjet dhe kemi dokumenta per tere boten po me krizen ekonomike jemi 3 vitet e fundit pa pune kerkoj te largohem nga greqia familjari... (0) Përgjigje