Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Guest

Soft 4 DoWnLoAD

Recommended Posts

Guest

Me ane te ketij servisi mund te dergoni file me madhesi deri ne 1 Gb.

Shume i thjesht ne perdorim...nqs keni me shume se nje file mund ti arkivoni me arkivator WinRar ose WinZip dhe pastaj te upload-oni arkivin ne server

Marresi duhet te shkarkoj file brenda nje jave ne te kundert file eshte i pavlefshem

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

HOPSTER

 

Administratori juaj perdor firewall? Ju ka bllokuar MSN messenger? Yahoo Messenger? Mirc? Kazaa? Modzilla? Atehere nuk keni cfare te beni tjeter vetem te shkarkoni programin HOPSTER i cili krijon nje proxy ne firewall edhe hap te gjitha portat e ndryshme, sidomo ate 80 qe mund ta kete bllokuar Administratori i rrjetit, atehere mund te beni cfare te doni 8) 8) laugh.gif

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

NERO 6.6

 

user posted image

 

user posted image

 

Serial: 1A23-0009-1030-1645-7311-4369

1А25-0006-7130-1336-3154-2814

1A21-7543-6787-2748-8730-0229

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

user posted image

 

 

 

Macromedia Fireworks MX 2004

 

 

user posted image

 

serial number: WPD700 - 59905 - 32394 - 18228

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ZIP GENIUS SUITE

 

user posted image

 

 

Nje nga programet me te mire per kompresimin e fileve zip, rar, ajr etj etj. Gjithashtu paketa suite ka edhe scan image, ftp genius. Shkarkojeni e do mbeteni te kenaqur nga ky soft.

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

iMesh 4.2user posted image

 

iMesh Program shkarkimi P2P, me te cilin mund te shkarkoni kenge, lojera, filma, software... pra cdo gje falas.

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

MSN Bock Detect 1.5

 

Me kete prog. mund te shikoni kush ju ka bere block ose delete ne MSN Messenger

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

GetSmile v1.9010 Full Retaill eshte program qe ju jep mundesin te vendosni Smile ne MSN 6, 7 , ne forume , website , e-mail etj

Ka +700 ikona Smile te tipet PNG qe shume lehte dhe shpejt mund ti vendosni ne e-mail , MSN etj user posted image

 

 

Download:

 

http://rapidshare.de/files/2007008/GetSmil...Retail.rar.html

 

Smiley-Packs:

 

http://rapidshare.de/files/1683881/Smiley.part1.rar.html

http://rapidshare.de/files/1683875/Smiley.part2.rar.html

http://rapidshare.de/files/1683877/Smiley.part3.rar.html

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

WS_FTP professional 2006

 

WS_FTP professional eshte programi file transfer client me i perdoruri nga te gjithe PC users.

 

Mbi 40 milione njerez perdorin WS_FTP per te vendosur informata sa me shpejt, sa me lehte, e sa me te sigurte ne transferim. Gjithashtu jane shtuar edhe gjera te reja, qe ju ti modifikoni si deshironi te gjitha informacionet digjitale.

 

Te rejat e WS_FTP proffesional 2006:

 

WS_FTP proffesional 2006, tani permban transferim file transfer edhe ne HTTP si edhe ne HTTPS, gjithashtu edhe lidhjet e tjera internet data management si FTP edhe SSH.

 

Gjate transferimit filet mund te kompresohen ne formatin zip, keshtu i ben ato me te ngjeshur e me te shpejte per transferim

 

Proof Security. WS_FTP proffesional 2006 eshte i vetmi file transfer client qe ofron 256-bit Advanced Encryption Standard (AES) keys, me SSL transfers, kriptuar sigurine e transferimit te fileve.

 

per download

 http://ftp1.ipswitch.com/ipswitch/Product_Downloads/WSFTP_ProT128_Install.exe

 

CRACK

http://www.megaupload.com/?d=26TYPTJ9

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

WinXP Manager v4.92.3

 

user posted image

 

Info user posted image

http://winxpmanager.nease.net/English/xpmanager/index.html

 

Program shume i dobishem per organizim, funksionim dhe shpejtesi me te mire te PC tuaj ..

 

Download user posted image

http://www.qwerks.com/download/6274/xpmanager.exe

http://dl.filekicker.com/send/file/142932-8367/xpmanager.exe

http://dl.filekicker.com/send/file/157388-1Q80/xpmanager.exe

(madhesia 2.92 MB)

 

Info per Regjistrim user posted image:

PVW75-S14RV-G53O7-OWZG3

CMIH2-IPODE-RWXJF-C5DNQ

 

Keygen user posted image

http://www.megaupload.com/?d=320W5LZA

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Your Uninstaller! 2005 v5.0.0.117 Beta Release

 

user posted image

 

user posted image

 

Info user posted image

http://www.ursoftware.com/uninstaller.htm

 

Program shume i mire qe ben disinstalimin te programeve deri ne celesat (key) te shenuar ne regjister.

 

Download user posted image

http://dl.filekicker.com/send/file/163351-1QA0/uruninst5b1.exe

(madhesia 4,0 Mb)

 

Reg Info user posted image

Name: BETA

Code: 0932-23B7-BDD3-2845-47DE-1546-0B03-1519-3B18-4CCE-08FA-160B

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Firewall Terminator & Anonymizing Software 4 FTP, Newsgroups, IRC, ICQ, Email (POP/IMAP)

 

Lidhje me FTP, IRC, ICQ and Email (POP/IMAP) nqse firewall ju bllokon akseset ne programs/protocols.

 

AntiFirewall penetron brenda he firewall dhe lidhet me adresen e internetit sipas zgjedhjes suaj, duke bere te mundur transferimin dhe marrien e data duke perdorur FTP, IRC, ICQ nga brenda firewall*.

 

* Krijon nje lidhe anonime ne FTP, IRC, ICQ and Email (POP/IMAP). Te tjeres asnjehere nuk do ta marrin vesh IP tuaj reale. Ip nderrohet automatikisht sa te krijoni lidhjen, pra jeni gjithmone anonim.

 

ftp://217.219.86.36/Anti%20Hacking/AntiFirewall%201.01.49/setup.exe

 

http://crackspider.net/search.shtml?q=Antifirewall+&x=32&y=23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...