Jump to content
Veriu Forum

MALONE

Antare
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MALONE

 1. MALONE

  PROFILI JUAJ

  u bafsh 100 vjeç e kush ta ka inat ty ja rrofsh bythen ti atij.... po paske ken poet edhe ti.... Une ta kisha dit se po e gjej nje k** ne sit nuk kisha hap tema k**it une jam antar i thjeshte edhe meqe je super modernizator as une so vazhdoj ma...se dite e shtune sot e per qef shkoj ne kishe pa mekate neser :tongue:
 2. MALONE

  PROFILI JUAJ

  CHICCA lindi ne uren vajgurore dhe femijeria e saj u ndriçua me llape vajguri <_< U shkollua ne ambjentet e spitalit obstetrik-gjinekollogjik ku mori edukaten e pare seksuale...me nje roje private Adoleshenca e saj ishte teper rrebele... ku perdorte sharje dhe sende te forta kunder pushtetit ne fuqi...aty ajo zbuloi se sendet e forta mund te sherbein edhe per diçka tjeter :dance13fm0uv: U dashurua disa here .......... dhe seksi ne pergjithsi e terheq shume veçanerisht pozicjoni 71 (eshte si 69 po me dy gishta me shume) Sot ajo eshte beqare dhe pret me padurim qe nje burre me lesh ne gjoks ta konfiskoje... Punesohet ne zyren e ruajtes se shpendeve ku ka nen vezhgim rritjen e bibave .... (merr pagen nje here ne vit, per vit te ri ) Do donte te nderronte dege po akoma ska gjet asnje peshk Very Happy Enderron te bleje nje aparat 5 megapixel (me blic jeshil) nje traget qe te beje linjen athine - korçe dhe nje nate seks me gjergj paljaçon ...(george clooney)
 3. MALONE

  PROFILI JUAJ

  BRESHKA... uragani BRESHKARELLA lindi diku ne shpella... ne Algjerin e veriut po se ka formen e njeriut ama trupin seksi me mire se zonja meksi Shkolle ska bërë se ne shkolle i hengri te tërë nxenes dhe mesuese biles gelltiti dhe nje pastruese Adoleshence nuk jetoi se mosha e rrezoi Ne moshen 20 vjeçare e hapi nje dritare... mbi boten e seksualitetit dhe u beri te ditur miletit Ne nje gazete ne shqiperi ajo njohu fjalen dashuri u dashurua me Ridvanin jo hajvanin po ate shkodranin E shikoi ne sy e i tha : gjino fiku... ai e lepiju dhe pastaj iku E deshperuar drejt te panjohures u nis rruges takoji nje femer miss e cila hordhiqet e jetes ja tregoji dhe te sillet me mashkullin i mesoji Tani ajo punon buken e gojes rehat e fiton carpe diem perfitoni nga momenti eshte e dashur presidenti aman jo ati te shqiperise po atij te çeçenise E mban me euro e me dollar ska ku ti harxhoje , ka fillu ti beje mullar Jete qefi mo vlla as ne filma kshu ske pa.... Enderra pa fund ajo ka.... nje makineri qe rrobat i la nje pale pantolla tip bez e nje te dashur kinez
 4. MALONE

  mire se ju gjeta

  Ja ni çivo ni panjimaju shto skazall etat durrak.... tovarish , kakda ti ingliski uçill ?? B)
 5. MALONE

  mire se ju gjeta

  Anton............ saktesisht profili synon pak ndryshim.... dalja nga monotonia shit chat...me tema : a e keni rrujt sot ?? sa vjeç ishte ismail qemali etj ... ka qellime hummori, satire, kalim kohe...e bazuar mbi dosjet e SHIK-ut :D sa per futboll...une perdori nje fjali Amo il calcio quindi...odio il milan.........qe do te thote vari lesht futbollit :D
 6. MALONE

  PROFILI JUAJ

  ke fillu me i pa meshkujt prej mrapa ?? sa i pashprese paske ken :D o i kshtën nuk shahet hunda se je tip qe ska djal nane me te than : na futsh hunen...... ju lutem vazhdoni me kerkesat per profil...
 7. MALONE

  mire se ju gjeta

  Mireserdhe! Avash se do konsumohesh :D me kaq vrull Burimi i pashterrshem.... :D ti thuj shyqr qe po i jap i fije gjalleri forumit mor kinez....ma ban gati nje carrige ne staf se te sjell une populll te pagjume !:D
 8. MALONE

  PROFILI JUAJ

  .....do gjysen apo te tan? :D o gonny nuk po flasim per dendesie fizike te motivuara nga infrastruktura e bazuar mbi nje themel te konsoliduar Kerkesa ime ishte platonike siperfaqesore me dhe jo me ndjenja helikoidale siqoqofte po ta mbeshtes edhe ty se ça spo ndodh sot ahahahah :jester:
 9. MALONE

  PROFILI JUAJ

  Ky i shkreti ka pase nje disfate kur ka qene 6 vjec e ka perdhunu gomari i nandajes edhe qysh atehere asht ba si tip poeti edhe njeri orator e ja hape goja ene b.... priher..... :jester: :jester: :jester: Kur u bane edhe ti mor qefalo-panxhar ehhh ske faj ti , kaf faj amerika qe man gjithfar halje mrena :dance13fm0uv: ne vend me thane te lumte k dora O SHPIRTI vure kreme ke qepallat ti ??ik flej se ropt mire qe buken e han kot po edhe ujin e pi kot ti ahahaha....mallakismeno ps: ju lutem mund te vazhdoni kerkesat per ndonje antar ose per veten tuaj perfitoni sa eshte falas.....gonny deshta me ta lyp po sdi si me ta thane :sifone:
 10. MALONE

  PROFILI JUAJ

  DMX Lindi ne lagjen kapsi kupsi ... femijeria e tij kaloi pa ndonje ngjarje te veçante.... shtypi nja tre kalamoj ne lagje me ZIZIN babit po kjo ska shume rendesi... Ne adoleshence kishte pasjon artin grafik prandaj vazhdoi shkollen e llafollogjise dege e institutit WORD ne tirane Aktin i pare seksual e kreu ne moshen 12 vjeçare me nje violine qe ja bleu daja per ditlindje.. Sot ai punon ne ministrine e punes ne rolin e shef kazamatollog specjalizuar ne degen e kazmes dhe lopates PIkerisht meqe ra fjala per kamze.... kengetari i tij i preferuar eshte kozma dushi Endrrat e tij; te mbejdhe kodrat e liqenit me kanabis attiva te bleje ne fuoristrade (me rimorkjo per te fut 12 kalamajt qe ka ) dhe te beje seks me mbretereshen elisabeth...
 11. MALONE

  PROFILI JUAJ

  EL CHE Lindur ne fshatin mollaraq rruga pa numer Femijeria e tij ishte teper e shkurter sepse fytyra ju mbush me lesh qe ne moshen 6 vjeçare...aty filloji biznesin e rritjes se morrave dhe ne moshen 10 vjeçare festoi me raki shalqiri 1 milionshin e pare Adoleshenca shkoi ne lluksin me te madh... buke me sheqer,çaj mali,qumesht pluhur etj Shkollen fillore e mbaroi ne moshen 21 vjeç dhe nuk e vazhdoi me gjate edhe pse deshira e tij qe te behet inxhenjer ne rruga ura ishte e madhe. Per momentin jeton ne Indonezi dhe merret me gjueti pulash aziatike me pupla europiane Endrrat e tij te krijoje siti webkosova.com te shetise bregut te detit ,lakuriq me duar ne xhepa dhe te bleje nje karroce me kal....ferrari
 12. MALONE

  PROFILI JUAJ

  NOTIS ....lindi para kohe ne muajin e shtate ....ne inkubatorin ku e futen ai kerkoi xhama te zinj sepse e ndiente veten president. Shkollen per informatike e mbaroi ne apolloni dhe ne mungese tastires ai perdorte puçrrat qe kishte ne fytyre..... Hoqi dore pasi e mori vesh se fakti qe shtyp F1 ne tastjere nuk blen dot bileta per ne formula uno... :tongue: e dashura e tij e la pasi duke kujtuar se ajo ishte nje peme ai shkruajti me thike ne shpinen e saj : te dua moj qene.... Jeton ne pogradec dhe pret me ankth nje shenje, nje bekim nga Lasgushi Endrrat e tija.....Takimi me qemal stafen,nje xhiro nudo ne stadio delle alpi dhe seks me nexhmije Hoxhen.
 13. MALONE

  PROFILI JUAJ

  GENTO ....shpresa e vetme e Shqiperise ne lojrat olimpike ne pekin ne sportin e mbytjes akuatike te sinkronizuar.... GENTO pa dashje , nje aksident , nje fatkeqesi per ata qe u ndodhen perballe tij ne vitet e monizmit... GENTOnuk ka shkuar asnjeher ne shkolle... arsyeja qe kishte ;sme lene te sjell jorganin me vete... Vjedhjen e pare ai e beri ne xhepat e babait ,kur i vodhi teseren e partise...dhe shkoi ne cash mashine per te terheq para Dashuria e tij e pare ishte me nje foto te MADONES... kjo i la pasoja pasi vetem foto ai mund te eksitohet Ai flet nga siberia e larget ku ka gjetur ngrohtesine e nje arushe te bardhe dhe tani po i meson asaj te perdore windows camera Ai eshte denuar disa here nga qeveria per ndotjen e mjedisit pasi fantazia e tij eshte te beje nevojat personale nga avjoni. I vetmi person fizik i cili e ka te lidhur trurin e vogel direkt me zorren qorre Alkolin tashme e ka lene dhe ka filluar vaji luledielli OLIM sepse eshte vetmja menyre te lubrifikoje mekanizmin e tij te ndryshkur Endrrat e tija ;te beje pjese ne qeveri , te perqafoje fidel kastron dhe te beje seks me Vaçe Zelen
 14. MALONE

  PROFILI JUAJ

  Kam hapur nje firme nderkombetare te specjalizuar ne profilet e antarve.... per momentin jane falas dhe do i publikoj per disa antare qe njof mund te beni kerkesen per nje antar ose per vete dhe firma jone do ju pergjigjet sa me shpejt te jete e mundur PS : po e vendos te letersia meqe te njoftimet nuk futem dot ... GONNY ...lindur ne ne veriun e shqiperise ne nje familje fisnike,pasardhesi i drejtperdrejte i GJIN BUE SHPATES . I rene nga gomonja , ai u rrit nga nje çift delfinesh statistikisht shenja zodiakale eshte gaforrja :wizard: Pasi mbaroi studimet me sukses ne universitetin ....e Kukesit ai u specializua ne gjeologji-miniera...... vazhdon akoma te kerkoje diamantin e rralle . I vetmi person qe mendon qe te jesh i pa strehe eshte nje menyre jetese dhe jo nje fatkeqesi.... Per momentin adresa e tij eshte tema puthjeve rruga e llapes ....numer 5 Ai jeton me kohen edhe pse po pret ende autorizimin per TV LURA bardh e zi... Endrrat e tij : te beje dashuri me arushin TAO TAO te pije kafe me Tinka kurtin dhe te jete i pasur sa Leka ZOGU Dhe menyra e tij e prezantimit eshte... shpirto sa e ke pazarin dhe zemra hape içik kameren.....
 15. MALONE

  mire se ju gjeta

  Tjeta ju popull......... erdha edhe Jack djal ma te mire se gjen prej ne shkumbin e deri ne vermosh..... me quajne Luli...shkurtim i emrit lulash punoj e jetoj ne irak (provincia di faluxha) Kam ndermend me u ba antar stafi se kur u ba edhe genti mos met kush ne kam :dance13fm0uv: uroj tja kaloj mire mes jush ps : notis e gonny , me marrshi te keqen sa shume ju kam xhan !!!! :1_roseee: :puth:
×
×
 • Create New...