Jump to content
Veriu Forum

Habi

Antare
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Habi

  1. Ndihme!!! Nese mundet dikush te me gjej diqka per dialektet e Korces dhe Devollit? Ju lutem nese keni mundesi te gjeni diqka te shkruar per keto 2 dialekte te Korces dhe Devollit ju lutem mos ngurroni ta postoni ketu sepse me nevojitet shume, Kam nevoje per kete material shume me nevojitet ishalla gjeni diqka profesionale ... pres ndihmen tuaje
  2. Mire se ju gjeta dhe shpresoj se do kalojme mire bashke....
×
×
  • Create New...