Jump to content
Veriu Forum

Quku

Antare
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Pershendetje Ketu mund te bisedojme rreth studimeve ne USA. Hajde te shohim sesa behemi :)
 2. Hi all ! Ju pershendes te gjitheve dhe kam kenaqesi qe ndodhem prane jush ;)
 3. Pershendetje ! Hi Master Degree in Political Science (International relation & american government) Brooklyn, NEW YORK-USA Magjistrature ne shkencat politike (ne semestrin i fundit), Brooklyn New Jork-SHBA Ju uroj suksese te gjitheve
 4. Hello Do you want to learn Albanian language. Online classes with live Teachers Visit : www.learnalbanianlanguage.com Chat live with your teachers. Mesoni gjuhen shqipe nga kompjuteri.
 5. Pershendetje ! Uroj te gjithe besimtaret Musliman Gezuar e per shume vjet Kurban Bajramin.
×
×
 • Create New...