Jump to content
Veriu Forum
 1. Hyrja - Mireserdhet

  1. Antaret:

   Pershendetje, njohje, urime per te gjithe antaret e forumit

   909
   posts
  2. MKPortal Shqiperia

   Faqja Zyrtare e MKPortal Albania. Per te gjithe ata qe duan ndihme rreth CMS dhe webmaster shqipetare.

   62
   posts
 2. Ndjenjat

  1. Shoqeria

   Te gjitha nga jeta shoqerore dhe e perditshmja shqiptare

   843
   posts
  2. Dashuria

   Bota e zemres , shpirtit, dhe ndjenjave mes njerezve

   931
   posts
  3. Eros

   Zona ku mund te shprehet ajo cka mbani me sekret.... V.M 18
   529
   posts
  4. Hapsire Filozofike

   Hapsire mbi menren e te menduarit te gjerave. Ego, Uni dhe nenUni

   3
   posts
 3. Aktualitet

  1. Veriu Sot

   Rubrika e artikujve kryesore te dites ne Veriu Portal. Cdo gje nga aktualiteti shqiptare dhe i huaj, ngjarje eksluzive, kuriozitete etj...

   171
   posts
  2. 494
   posts
  3. Ekonomia

   Xhepi , leku dhe tepeleku..... :D

   156
   posts
  4. Emigracioni

   Bashkatdhetaret tane jashte shtetit........

   240
   posts
  5. Studentet

   Rrethi studentor ne shqiperi dhe jashte saj

   189
   posts
  6. Feja dhe Besimi

   Cdo gje mbi fene dhe besimet e ndryshme

   270
   posts
  7. Shtypi dhe Media

   Cdo gje rreth shtypit dhe medias shqiptare dhe asaj te huaj.

   2,742
   posts
  8. Aktualitet - E perditeshmja Shqiptare

   Ngjarje nga aktualiteti shqiptare te ngjarjeve te ndryshme dhe komente mbi to.

   112
   posts
 4. Arti dhe Kultura

  1. Letersia

   Cdo gje mbi librat, autoret e letersise shqipe edhe te huaj

   420
   posts
  2. Muzika

   Muzika, cdo gje rreth muzikes, tekste kengesh, akorde muzikore, rryma te ndryshme te muzikes, etj etj.

   442
   posts
  3. Artet figurative

   Piktura, Skulptura, Arikektura, pra vete Arti

   65
   posts
  4. Kinemaja dhe Teatri

   Filmat, dokumentaret, komedite, tragjedite. Jepini pra...

   159
   posts
  5. Të gatuajmë sëbashku

   Rreth guzhines dhe gatimeve, recetave etj..

   140
   posts
 5. Shkenca

  1. Mjeksia

   Biseda te ndryshme mbi shkencen e mjeksise dhe ne lidhje me shendetin e njeriut.

   41
   posts
  2. Historia

   Ketu shkenca e historise ne pergjithesi. Opinione dhe replika rreth dilemave te saj ne shekuj

   45
   posts
 6. IT-Information Technology

  1. Faqe shqiptare ne rrjet

   Komente te ndryshme mbi websitet e ndryshme shqiptare

   138
   posts
  2. Programe te ndryshme

   Diskutime, pyetje pergjigje mbi softe te ndryshme

   117
   posts
  3. Programim

   Cdo gje qe perdorim eshte e programuar nga nje programues kodi. Kjo eshte zona e dedikuar.

   35
   posts
 7. Zbavitje

  1. Lojra

   Luani, luani se e keni ne terezi ju

   39
   posts
  2. Humor

   Na thoni nej gjo te bukur

   140
   posts
  3. Gjegjeza

   Pa dyer pa penxhere eshte e lyer me gelqere??

   88
   posts
  4. Tema te lira

   Tema dhe diskutime sipas deshires tuaj

   668
   posts
  5. Kuriozitete

   Kuriozitete te ndryshme

   53
   posts
 8. Sport

  1. Futboll

   Cdo gje mbi sportin me te dashur ne bote, futbolli

   409
   posts
  2. Kampionatet

   Kampionati shqiptar, Serie A, Primera Division, Premier Leauge, Bundesleauge etj etj

   98
   posts
  3. Sporte te tjera

   Formula 1, NBA e shume sporte te tjera...

   10
   posts
 9. Koshi

  1. Koshi

   Koshi i temave dhe postimeve

   • No posts here yet
  2. Portali   (261 visits to this link)

 • Forum Statistics

  3,887
  Total Topics
  10,964
  Total Posts
 • Member Statistics

  4,780
  Total Members
  821
  Most Online
  etprocon
  Newest Member
  etprocon
  Joined
 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Today's Birthdays

  No users celebrating today
 • Most Contributions

 • Posts

  • The japanese eel rice specialty keep located inside the apm meals court docket become opened through Mr. Yohei Miki, who has been wholesalers of jap eel for extra than 20 years, so you should purchase eel at a decrease fee. The shop uses eastern eels farmed inside the mainland and uses the traditional eastern 5-step grilling approach. It's far boiled, then steamed, skewered after which grilled 4 times within the oven. The eel sauce is despatched directly from Japan and is specifically crafted from eel bones, soy sauce and mirin. https://www.mytopbestblogger.com  
  • The japanese eel rice specialty keep located inside the apm meals court docket become opened through Mr. Yohei Miki, who has been wholesalers of jap eel for extra than 20 years, so you should purchase eel at a decrease fee. The shop uses eastern eels farmed inside the mainland and uses the traditional eastern 5-step grilling approach. It's far boiled, then steamed, skewered after which grilled 4 times within the oven. The eel sauce is despatched directly from Japan and is specifically crafted from eel bones, soy sauce and mirin. https://www.mytopbestblogger.com
  • The complete look of your internet site is remarkable, not to mention the content material! also visit my net web page -best crypto exchange
  • Wow, marvelous blog format! How lengthy have you ever been blogging for? you make running a blog look easy. The entire look of your website is excellent, let alone the content! Also visit my web page - best cryptocurrency exchange
  • Wow, marvelous blog format! How lengthy have you ever been blogging for? you make running a blog look easy. The entire look of your website is excellent, let alone the content! Also visit my web page - seo optimization company
 • Recent Status Updates

×
×
 • Create New...