Llogaria ime
Veriu Portal
shpuzoren e duhanit

si e quajn shpuzoren e duhanit shqip?


Përgjigjet (1)

Përgjigjur: Mërkurrë, 27 Nëntor 2013  
Mendoj se e keni fjalen per mbajtesen e hirit te duhanit?
Ne gjuhen shqipe quhet Tavëll dhe ne disa dialekte (ajo e veriut) si Taketuke
Të Ngjashme
Keqapi
si perbehet keqapi (1) Përgjigje
Koha per neser ne shkoder
Si eshte koha deri te shtunen tjeter? (0) Përgjigje
Cfar permiresimi do kete shenj e demit
a do prese demi dicka te mire ne jete apo jo (0) Përgjigje
A ka femra per seks ne budva
ju lutem a ka ndonje femer e interesuar qe te kaloj ditet e pushimit me mua. Do vij ne Budva do te kisha ndrruar Ulcinin , se qatje ne Ulcin vec pedera kish, nese po me olajmero vec sinqert ama du... (0) Përgjigje
Jelek dhe Barrnavek
Si te bejme jelek dhe barrnavek shkodrane? (0) Përgjigje
SHEKULLI MADHESHTOR
A EDINI KUR DO TE FILLOJ SERALI SHEKULLI MADHESHTOR (0) Përgjigje
si do te jet moti ne dhjetor 2013
si do te jet moti ne dhjetor 2013 (0) Përgjigje
Bora
Kur do te bjen bore (0) Përgjigje
kur ka me ra bor
kur ka me ra bor edhe a do te jet dimri i ftoht shum sivjet (0) Përgjigje
KUR KA ME RA BORE
MUA ME PELQEN SHUME STINA E DIMRIT PER ATE EDHE JU PYETA (0) Përgjigje