Llogaria ime
Veriu Portal
Keqapi

si perbehet keqapi


Përgjigjet (1)

Përgjigjur: Shtunë, 22 Prill 2017  
Keçapi perbehet nga domatja, pra salcë.
Të Ngjashme
Koha per neser ne shkoder
Si eshte koha deri te shtunen tjeter? (0) Përgjigje
Cfar permiresimi do kete shenj e demit
a do prese demi dicka te mire ne jete apo jo (0) Përgjigje
A ka femra per seks ne budva
ju lutem a ka ndonje femer e interesuar qe te kaloj ditet e pushimit me mua. Do vij ne Budva do te kisha ndrruar Ulcinin , se qatje ne Ulcin vec pedera kish, nese po me olajmero vec sinqert ama du... (0) Përgjigje
Jelek dhe Barrnavek
Si te bejme jelek dhe barrnavek shkodrane? (0) Përgjigje
SHEKULLI MADHESHTOR
A EDINI KUR DO TE FILLOJ SERALI SHEKULLI MADHESHTOR (0) Përgjigje
si do te jet moti ne dhjetor 2013
si do te jet moti ne dhjetor 2013 (0) Përgjigje
shpuzoren e duhanit
si e quajn shpuzoren e duhanit shqip? (1) Përgjigje
Bora
Kur do te bjen bore (0) Përgjigje
kur ka me ra bor
kur ka me ra bor edhe a do te jet dimri i ftoht shum sivjet (0) Përgjigje
KUR KA ME RA BORE
MUA ME PELQEN SHUME STINA E DIMRIT PER ATE EDHE JU PYETA (0) Përgjigje