Llogaria ime
AOL Portal
nje pyetje per kryetarin e kaqanikit

ne shkollen 7 shtatorin ne begrac jan tee pensuar vetem militant e PDk-s drejtori i PDK-s Korilat e PDK-s Dhe Disa Arsimtar Jan Te Punsuarr Gjat kohes tee qaper shakot gjat fushates drejtori nuk rrin shkoll por kerkon voten naper fshat asht i ponsuar dhe kurili mejdi gashi deserter i luftes dhe lejmrohet ne pun dhe gjat urarit te punes punun si taksi drejtori kur far masa nuk merr ndaj tij sepse jan te ni partie gjat kunkuursit ne korrik shkollen kan kunkuru disa persona shum te varfurr dhe nuk jan marr parasysh per parsi i kan dhan mejdi gashit dhe vetem pse asht ne partin deumugratike dhee ky duhet te pergjigjet para ligjit pasi qe ka desertu lufta kryetar keni shtru rrug ne fshatin kurqis dhe gjendja atje ishte katastrof dhe njerzt jan ne ggjendje ekonomike te fshtir dhe vend qe te punsoni njerz ju pushtoni rrug ju faleminderit tung


Përgjigjet (0)

Të Ngjashme
ahmet zogu dhe skenderbeu
dua nje krahasim te skenderbeut me mbretin zog ju lutem ? (1) Përgjigje
PER MIKPRITJEN E PUSHUESEVE KOSOVARE
DONI APO NUK DONI TE JA VARNI VESHIN GJENDJES FAKTIKE NEPER PLAZHET TUAJA ESHTE KREJT DIQKA TJETER,POR NJE GJE DUAM TE JU A BEJME ME DIJE.NESE SHKOJME ME SHENDRRU EURO NE LEK KEMI SHUM MASHTRIME B... (1) Përgjigje
hiqja e vizave
edhe sa koh mund te hiqen vizat ne kosov (1) Përgjigje