Llogaria ime
AOL Portal
hiqja e vizave

edhe sa koh mund te hiqen vizat ne kosov


Përgjigjet (1)

Përgjigjur: Enjte, 27 Qershor 2013  
Un them se brenda 2014 kjo do te arrihet. Eshte shume rendesishme kontrolli i kufijve, doganave, aeroporteve mbi trafiqet dhe krimin per te arrite liberalizimin e vizave dhe kjo varet nga qeveria e kosoves.
Të Ngjashme
ahmet zogu dhe skenderbeu
dua nje krahasim te skenderbeut me mbretin zog ju lutem ? (1) Përgjigje
nje pyetje per kryetarin e kaqanikit
ne shkollen 7 shtatorin ne begrac jan tee pensuar vetem militant e PDk-s drejtori i PDK-s Korilat e PDK-s Dhe Disa Arsimtar Jan Te Punsuarr Gjat kohes tee qaper shakot gjat fushates drejtori nuk rr... (0) Përgjigje
PER MIKPRITJEN E PUSHUESEVE KOSOVARE
DONI APO NUK DONI TE JA VARNI VESHIN GJENDJES FAKTIKE NEPER PLAZHET TUAJA ESHTE KREJT DIQKA TJETER,POR NJE GJE DUAM TE JU A BEJME ME DIJE.NESE SHKOJME ME SHENDRRU EURO NE LEK KEMI SHUM MASHTRIME B... (1) Përgjigje