Llogaria ime
Veriu Portal
SPORTI QE TE DOBESON

KUSH ESHTE SPORTI QE TE DOBESON


Përgjigjet (1)

Përgjigjur: Martë, 04 Shkurt 2014  
Te gjitha sportet qe kane si nxitje levizjen fizike (futbolli, basketbolli, tenisi, ciklizmi, vrapi, noti etj.) ndikojne ne tonifikimin e muskujve dhe uljen e dhjamit.
Të Ngjashme
Qka eshte 5gareshine atletik nga lenda e edukates fizike
nese dikush mundet mem ndihume duhet te bejnjepunim seminarik me temen 5arshi por nuk mund te jej te dhena ose material ne internet a mundet dikush mem ndihmu lidhur me kete tem (1) Përgjigje
Ne cfare pozicioni eshte lojtari i cili pranon topin direkt nga rivenja not in ofside apo in offside
ne cfare pozicne cfare pozicioni eshte lojtari i cili pranon topin direkt nga rivenja not in ofside apo in offsideioni eshte lojtari i cili pranon topin direkt nga rivenja not in ofside apo in offside (1) Përgjigje
Sport
A ka shkuar paul pogba tek m.united (0) Përgjigje
Cesht futboli
dua te di se cesht futbolli (0) Përgjigje
Porno
Dua me shkarku video ne telefon nga porno (0) Përgjigje
barka
si quhet gara me barka (1) Përgjigje
Sa kampionate ne France ka Sant Etiene
Sa kampionate ka ne France skuadra e Sant Etienne ? (1) Përgjigje
Tek cili ekip e futbollit vdiq ai?
si mendoni a esht e sakte kjo pyetje qe bera une tani? une medoj se kjo pyetje eshte shum e sakt dhe dakort por shpresoj qe te ma ktheni te pergjigjeni ju lutem!ju pershendes nga shoqja juaj me... (1) Përgjigje