Llogaria ime
Veriu Portal
Cricket ft Dafina Zeqiri - Nje here ne jete (Official Music Video)
255 Shikime

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus 1? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI