Llogaria ime
Veriu Portal
Kush deshiron te punoj online nga shtepia

Nese keni koh te lir dhe keni nevoj per para ateher kohen e lir shfrytzojeni te punoni online nga shtepia E gjitha qe ju nevoitet eshte nje pc(kompjuter personal) dhe internet ne shtepi Nese dini te perdorni kompjuterin dhe dini gjerat bazike te anglishtes ateher ketu gjindet linnku ku ju mund te regjistroheni : http://bit.ly/2rFGCxV ose http://bit.ly/2rFGCxV // dhe ata qe kan nevoj per ndihm le te kontaktojn ne emailin tim adzatriqi@gmail.com .. Faleminderit per mirkuptim


Përgjigjet (0)

Të Ngjashme
Seria e re, iPhone 7 rezistent ndaj ujit ?
iPhone7 pritet të dalë në treg në javët në vijim dhe gjatë kësaj periudhe portale të ndryshme kanë aluduar mbi ndryshimet dhe inovacionet që A... (0) Përgjigje