Llogaria ime
AOL Portal
Lajme
Vëllezërit Xhaka përplasen në Champions, Graniti dedikim për Taulntin

Arsenali do të ndeshet mbremjen e sotme me Baselin, dhe ashtu si në Euro 2016, kur Shqipëria luajti me Zvicrën, do të shohim sërish përballë njëri-tjetrit, vëllezërit Xhaka.

Për këtë arsye Granit Xhaka, vëllai i vogel qe luan me Arsenalin i ka bërë një dedikim Taulantit në Instagram në prag të sfidës në fazen e dytë të grupeve të Champions League.

“Fëmijëria dhe vëllazëria! Kurrë nuk e kisha ëndërruar këtë, por është e vërtetë.

U rrita në Basel dhe atje kam luajtur për të parën herë.

Tani do të luaj kundër vëllait tim! Emocione të mëdha dhe dashuri për të dy”, ka shkruar Xhaka në Instagram.

Përditësuar me 28 Sht 2016

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI
Jeni të kënaqur me masat e marra për Koronavirusin