Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
CLANDESTINO

Shqiptaret Hajdute ?????

Recommended Posts

NE FAQEN E PARE TE PORTALIT TONE TE DASHUR

NE RUBRIKEN MEDIA ZONE PASHE NJE VIDEO

TE KOMENTUAR SHUME MIRE NGA NJE PERSON I CILI ZOTERON

SHUME MIRE PERDORIMIN E PC .........

PO SI ANTAR KAM NJE VERENJTE DHE SE PARI NJE PYETJE

CILA ESHTE ARSYEA QE SHTYN STAFIN TE VEJ NJE VIDEO ASHTU

NE FAQEN E PARE ???

NE VEND QE TE SITI TE JETE TRIBUNE E KRENARISE SHQIPTARE

DHE E FJALES SE LIRE PO SHENDRROHET SI NJE SIT GREK

ANTI SHQIPTAR DHE ME DUKET SIKUR ESHTE SITI I KANALE 5

I CILI NENVIZOI VETEM VJEDHJEN E ORES DHE MIKPRITJEN E KALOI NE PLANIN E TRETE

EDHE SIKUR TE JETE E VERTETE DO DUHEJ TE MUNDOHESHIM TE SAJOJME NJE

VIDEO QE E PERGENJESHTRON .......

NUK DO ME THEN SE ROBI I MERR DOKUMENTAT JASHTE ATDHEUT

KA TE DREJTE TE MBESHTYJE MBI VENDIN E TIJ.........

 

SHNET FALEMINDERIT PER DURIMIN QE PATET

E VERTETA ESHTE KETU.....http://www.youtube.com/watch?v=8M_FbfO4mMc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jam plotesisht dakort me parafolesin!biles te ky lajm kam paraqitur edhe idene time te komenti i lajmit(lexo). ne rralle te pare jo vetem qe i nxihet faqja me shume shqiperis kur e themi vete ne shqipetaret por aq me teper qe nje lajm i tille eshte i pavertet.kete lajm e ka pergenjeshtruar edhe stafi dhe zyra e presidentit bush.por ne shqiptaret keshtu jemi mjafton te themi dicka pavarsisht se me ate cfar themi ja "fusim" vetes.Stafi i veriut nuk ka faj per kete perderisa nje televizion si "top chanel" e citon kete lajm i pari ne bote.atehere c'do te thone bota??????????????????????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta marsha munojuni e mos shkruni apo komentoni rreth ksaj ceshtje sepse po ja bani qefin tan atyne tradhtarve, spiunve, eks spiunve, eks qelbsinave komuniste dhe meturinave te tyne q* jane injoranta e fitojn vetem kur tan shqiptart vujn se pasunohen vetem per vedi tuj na perca e tuj na poshtnu me tana mnyrat. (E keqja dhe fatkeqsia ma e madhe per Shqiptarin e per Shqipnin asht vete Shqiptari)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne fakt kjo video sherben tu tregoje shqiptareve ate cfare Top-Channel dhe Gazeta Shqiptare paraqiten para shqiptareve duke i skandalizuar padrejtesisht. Kjo eshte dhe qellimi i kesaj videoje.

Sdq nqs ju jeni dakort un e heq dhe ne vend te saj vendos ate qe CNN ka transmetuar duke zhgenjyer mediat italiane dhe Top Channel.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok ju falenderojme per verejtjen. Tashme filmimi eshte ndryshuar ne ate qe CLANDESTINO ka postuar.

http://www.aol.al/idx/index.php?ind=medi...iew&iden=71

 

Neser po te njejtin filmim te perkthyer edhe ne italisht do ta vendosim ne Youtube meqe kanalet mediaset kalojne shume kohe duke mbledhur materiale ne internet nje nga keto do te jete edhe ky filmim.

 

 

 

NJESHA MIRE PER TY E PER SITIN TAN BREZ MAS BREZI :blush:

ADMINI I MIRE ME SHOKE SHUME...........

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...