Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Icik Tifozllek Per Shqiperine Qe Fitoi Dy Ndeshje Rrejsht

Recommended Posts

Hajde icik tifozllek per shqiperine qe fitoi dy her rrjesht kunder luksenburgut

Shqiperi 2 - 0 Luksenburg

Luksenburg 0 - 3 Shqiperi

 

Jemi ne vendin e katert me 9 pike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MIRMRAMA TE GJITHVE , VERIORE DHE JABANXHI NGA JUGU:)

gonny une isha ne luxembourg e pashe ndeshjen dhe me te vertete mbeta i kenaqur

nga rezultati dhe nga loja ,pamvarsisht se Luxembourgu nuk eshte kushedi çfare ekipi

por ama luajten mire.

ma i miri ne fushe ishte CANA po mua la mbresa nje krye bardh si puna e atij SCHWEINSTEIGGER

qe lun me gjermani, e ky e kish emrin BERISHA se kisha pa naj her po per zotin ishte

NJISH .

Tash me Hollanden nuk eshte e njejta muzike ....

gonny si i meçem qe je e e din fjalen FSHAT E ZANAT... :tease:

LUJTEN MIRE JU LUMTE PO EDHE TE SHAME PO JUA BAJ MAS URIMIT

SE KUR MBAROJ NDESHJA ASNJE LOJTAR NUK ERDHI PERVEC CANES TE

FALENDEROJE PUBLIKUN E TYRE QE DISA KANE BERE ME QINDRA KM PER TE

DHENE KURAJO EKIPIT TE ZEMERES...KJO ESHTE TURP

 

PS: kuriozitet, ne stadium ishin 3537 persona dhe perveç lojtarve luxemburgjez edhe nja 100 vete ishin te asaj rrace

te tjeret te tane rrace e jona si me ken tu lujt ne torovice e jo ne kryeqytetin lu eshte lavatriçja ma e madhe ne bote

qe lan xhupa leshit e dollar.......

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...