Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
chicca_x2004

U Befsh 100 Vjece

Recommended Posts

Ina

Te na falesh shume per moskujdesjen,,(por eshte sezon provimesh e ndonjehere na ikin ca gjera nga mendja,,,),,,pasi me 2 qershor kishe ditelindjen e ne nuk te uruam,,,gjithesesi shpresoj te na falesh e te pranosh urimet tona...

 

Te uroj nga zemra U befsh 100 vjece dhe cdo te mire ne jete,,,,

Te uroj qe mbaresia, lumturia, dashuria, paraja e cdo gje e bukur qofte pjese e jetes tende dhe atij qe ke perzemer

 

Me respekt

chicca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Megjithse urimet ja kam bere me telefon e pres tia bej personalisht (po puna itesh ma merziti se mi ka lidh kamet mire) i bashkohem edhe un urimit te chiccha-s

GEZUAR DITELINDJEN INUSH

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ina

Te na falesh shume per moskujdesjen,,(por eshte sezon provimesh e ndonjehere na ikin ca gjera nga mendja,,,),,,pasi me 2 qershor kishe ditelindjen e ne nuk te uruam,,,gjithesesi shpresoj te na falesh e te pranosh urimet tona...

 

Te uroj nga zemra U befsh 100 vjece dhe cdo te mire ne jete,,,,

Te uroj qe mbaresia, lumturia, dashuria, paraja e cdo gje e bukur qofte pjese e jetes tende dhe atij qe ke perzemer

 

Me respekt

chicca

 

 

 

FALEMINDERIT SHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUME PER URIMET E TUA...''qe jane te sinqerta'' :) :) :) :) :) :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Megjithse urimet ja kam bere me telefon e pres tia bej personalisht (po puna itesh ma merziti se mi ka lidh kamet mire) i bashkohem edhe un urimit te chiccha-s

GEZUAR DITELINDJEN INUSH

 

 

 

TE FALEMINDERIT SHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUME EDHE TY BRESHKOLINE....Per urimet e tua...Po te presim... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
ina gezuar ditelindje 100 vjece u bash edhe pse jam pak me vonese :lol:

pershendetje te gjithve me ne fund u riktheva

 

 

Faleminderit per urimin...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...