Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Ina_84

Milan Kampione

Recommended Posts

Ja kush jemi ne.....................................

KAMPIONE,KAMPIONE,KAMPIONE......................................

 

 

FITOREN E MERITUAM.................................... :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

UUUUUUURRRRRRRRRRRRRRIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POR FATIN E KU**** KA AI INZAGI(goli i pare) DHE MILANI NE PERGJITHESI.pas skandalit te veres sduhet te ishit fare ne champions.megjithate duke pare ndeshjen e dyte me bajernin dhe ndeshjet me manchester utd e meritonit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
UUUUUUURRRRRRRRRRRRRRIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POR FATIN E KU**** KA AI INZAGI(goli i pare) DHE MILANI NE PERGJITHESI.pas skandalit te veres sduhet te ishit fare ne champions.

 

 

UFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa,prape ti.Nuk e di pse lodhesh duke folur,ngulite mire ne koke qe Milan fitoi.O.K. :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mos shikoni vetem finalen!Si fillim sduhet te merrnit pjese fare pasi ishit te perfshire ne skandalin e veres. mos harroni pastaj se keni humbur kete vit ne champions me skuadra si AEK-ku,LILA dhe jeni kualifikuar me selltikun brenda ne san siro vetem pas 120 minutave loje dhe ateher fale "engjullit" KAKA.Pastaj finalja nuk u dominua nga milani dhe aq me teper qe inzagi shenoi nje gol pa dashje (i pari).megjithate fituesi nuk paragjykohet por thjesht desha te ju tregoj se nuk ishte edhe aq e "merituar" sa thoni. por gjithsesi URIME !!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fitore e merituar dhe pike....pas gjithe asaj qe ka kalu milan kete sezon arriti me hyp ne majen e europes per te 7 here...hallall

Urime ju milanistet e flakt.....

Gjithsesi FORZA JUVE

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fitore e merituar

Urime ju milanistet e flakt.....

 

 

Faleminderit per urimet Breshka.................

Ta kthefshim ne gezime..................... :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te po ja shkurtoj durte na njanit qe me korrigjon postimet...ky eshte shfrytzim pushteti...Gonny shifi pak kto administratoret e tu se ken fillu me rrjell i fije... :ranting: :ranting: :ranting:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja kush jemi ne.....................................

KAMPIONE,KAMPIONE,KAMPIONE......................................

FITOREN E MERITUAM.................................... :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

 

LA PARTITA HA FATO SCHIFO,PERO SONO CONTENTO CHE AC MILAN HA VINTO :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

 

 

 

 

BRAVO E KENI MERITUAR !!!! :blush: :blush: :blush:

 

 

 

ARSENAL 4 EVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...