Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Ina_84

Ku Do I Kaloni Pushimet Verore?

Recommended Posts

pas nje viti e gjysem (pa bere asnje dite pushim dhe pa shkuar ne vendlindje), do shkoj kete vere e shpresoj te kenaqem dhe per heret e tjera qe nuk kam qene,,,nese cdo gje ecen sic e kam parashikuar (dhe arrij te realizoj kete vere enderren e jetes sime), ndoshta me pas do shkoj ne spanje pasi me pelqen shume....shohim per me teper,,,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites
,,nese cdo gje ecen sic e kam parashikuar (dhe arrij te realizoj kete vere enderren e jetes sime),

 

chicca me fal qe po futem ne detaje qe nuk duhet te futem,mos valle duhet te na japesh llokumin :P :P :P :P :P :P

çfaredo qofte te uroj suksese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hajt Breshka se dhe une veren qe kaloi nuk shkova (per fajin e tezes se diplomes),,,pra kam nje vit e ca qe nuk shkoj ,,,por mjafton te besh ate qe duhet te besh(pra punen) dhe pse te afermit na mungojne shume e te kuptoj shume mire,,,pacim

Share this post


Link to post
Share on other sites
:( :( :( ...per fet te keq ket vere nuk do shkoj te pia ime..........cti bash punes...mos mu musht menja me e lan para veres.... :angry: ;)

 

 

Mos u merzit breshkoline, :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Une shpresoj te bej ca pushime te gjata ne shqiperi kete vere por edhe pse jemi punetore mergimi çmimet jetesore shqiptare konkurojne ato te çdo shteti shume te zhvilluar dhe me shume oferta pune.

po te me duhej te paguaja edhe qerane e shtepise nuk do shkoja ne shqiperi per pushime. ngjan si kataklips.

sidoqofte: do jem edhe une ne shengjin ne shumicen e kohes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meqe ne Shqiperi nuk kam mundesi ket vit noshta shkoj ne North Carolina qe ma kan levdu shume si vend ose ne Palm Beach Miami Florida cila te dale me lire si pakete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...