Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Ina_84

Do E Nderronit Dashurine Me 10 Thase Me Para

Recommended Posts

Mendoj se nuk po flasim ne kushte perfekte te nje mardhenieje sepse po te ishte ashtu pergjigja eshte absurde te thoje po. Un po flas tek nje cift ku ne fillim kishte ndjenja lidhjeje mepas ose me vone fillojne te zbehen per arsye te ndryshme. Dhe per shkak te ketyre arsyeve .... thashe po

Share this post


Link to post
Share on other sites

shqip merrena e vesh nuk flasim.

 

Po nese cdo gje OK ne dashuri domosdo qe jo nuk nderrohet por nese ka probleme dhe arrin te vleresosh disa gjera atehere edhe mund te nderrohet para se te jete vone. ndryshe na e moren te tjeret thesin me pare.

 

nuk e di se ke quani dashuri po te gjitha femrat pas pasurise vrapojne....

Share this post


Link to post
Share on other sites
nuk e di se ke quani dashuri po te gjitha femrat pas pasurise vrapojne....

 

Une personalisht te kundershtoj 100%.Me vjen keq por eshte mendimi im,te pakten per mua,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Une per vete nuk e kisha nderruar dashurine per 10 thase me para. Po te ishin 10 thase e gjysme, atehere po.

Ku i gjeni keto tema, me qiri i kerkoni valle?

E di si i thone kesaj pune, po shkruaj dicka pavaresisht a ka apo s'ka kuptim, pa fyer njeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 jane shume po edhe me 1 kisha me e ndrru....se sa ma shume te bash per nje person aq me shpulla surratin han...e sa ma pak ta dush aq me shum te don....flet eksperienca :tease:

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 jane shume po edhe me 1 kisha me e ndrru....se sa ma shume te bash per nje person aq me shpulla surratin han...e sa ma pak ta dush aq me shum te don....flet eksperienca :tease:

u beme 2

 

Varet se c'fare monedhe ka ne thes!

hahahaha edhe ky ka te drejte

Share this post


Link to post
Share on other sites
ju te dyjave te po jua fshij pergjigjet krejt....o shkruni e respektoni menimet e njana tjeres o mos shkruni hic....

Kjo vlen per te gjithe perfshi dhe mua....

 

Breshka une e kuptoj qe e ke mundesine te fshish fjalet e te tjereve, imagjino te kesh fuqi tjeter cfare do te beje. Sikur une edhe Ina te ishim femije atehere cdokush do te kishte te drejte te nderhynte, por nuk e besoj qe kemi nevoje per nje gjykates. Une harroj qe ky eshte nje forum shqiptar dhe shqiptaret e kane ne gjak te fusin hundet ne punet e te tjereve.

E kuptoj qe po ben punen tende, por te pakten lajmeroni perpara se te fshini fjalet, keni pak me respekt per mendimin e te tjereve.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok,Tema mbyllet... ...... per me teper sqarime drejtohuni tek Gonny,El_Che dhe tek une.Shenimet e fshijme ne dhe s keni pse ziheni per ate pune.Hajt sciao

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...