Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Ina_84

Studente E Dashuruar Me Profesorin

Recommended Posts

Ndersa po flisja me nje shoqen time,mora vesh se nje studente shqiptare per te kaluar nje provim ne te cilen kishte ngelur disa here,vendose te kortegjoje prof.

Kjo gje shkoi per disa jave.

 

Por pas disa javesh kjo lidhje interesi shnderrohet ne dashuri.Ata tani jane te lidhur edhe pse akoma nuk e pranojne para studenteve te tjere e para frof.

 

çfare mendimi keni per kete lidhje....

Ju duket normale??????

Dhe si eshte e mundur qe nje lidhje interesi te kthehet ne nje dashuri???????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej shiko se ajo nuk e ka mbaruar shkollen akoma se pastaj..................................!!!!!!! ku jemi pare.Por pranoj se edhe mund te lind nje dashuri mes presorit dhe nxeneses por jo si ky rast ama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...