Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Guest

Jeni Duke Bere Seks E Ju Bie Zilja E Telefonit

Po beni seks dhe bie zilja e celularit...  

26 members have voted

 1. 1. Zgjidhni nje pergjigje

  • Pergjigjem
   8
  • E le te bie
   19
  • E fik fare
   13
  • Varet nga thirrja
   14


Recommended Posts

Guest

jeni duke kryer marredhenie seksuale e ju bie zilja e telefonit, ju cfare do beni? nqse eshte ndonje i famlijes si do i thoni? ose nqse eshte dikush qe partneri ose partnerja nuk duhet ta dije, si do benit???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ka klasifikim ne kso rastesh? pse varet....

 

Mua me ka ba vaki qe me ka marre nje shoqja e imja qe per mua eshte si moter dhe jam pergjigjur sepse e dija se ajo po kalonte nje moment jo shume te mire....tanto ai nuk kishte ka me ik...kurse shoqja ime ne ate moment kishte nevoje per mu... ;) ;) ;) ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

po Kulmi vjen prap mo goni se nuk jemi 100 vjeça....ka edhe me keq....

po un e dija se nese un nuk pergjigjesha ne tel ajo do merrte nje person tjeter gje per te cilen do pendohej....pastaj nuk besoj se ka met gja pa u ba se fola ne tel 10 min ....ishte vetem moment pushimi :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kur me therrasin shoket nganjehere e hapi telefonin edhe pse po bej sex megjithese nuk flas por domosdo "zhurma" degjohet.

pastaj per te tjeret varet se kush te therret.

:inatosur: :inatosur: :inatosur: :inatosur:

pa sa ikeq..... :inatosur: :inatosur: :inatosur:

Share this post


Link to post
Share on other sites
kur me therrasin shoket nganjehere e hapi telefonin edhe pse po bej sex megjithese nuk flas por domosdo "zhurma" degjohet.

pastaj per te tjeret varet se kush te therret.

 

sdo te ishte me mire sikur ta kishe fikur tel ? :lol: !!!!!!!!!!!! ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...