Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Breanne, Porno-aktorja Me Identitet Shqiptare

Recommended Posts

breanne-and-avery-adams_43fee5b4e2217.jp

Duke kerkuar ne internet rastesisht kemi kapur nje interviste te aktoreje qe te gjitha kerkimet qe kemi bere na kane nxjerre qe kjo vajze identifikohet si pornostare me identitet shqiptare. Ne disa adresa interneti shqiptare lexojme qe kjo vajze eshte larguar nga shqiperia (tirana) ne moshen 5 vjecare me prinderit e saj gjate eksodit te viteve 90'. Mepas mendohet te jete transferuar ne Kanada nga ka bere tranzitin per ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes ku sipas informacioneve jeton ne Los Anxhelos.

Pasionin per porno ajo tregon se ja transmetuar nje shoqe e cila jetonte me te (edhe ajo porno-aktore) dhe ku e ka futur ne boten e pornografise. Sipas adresave kjo vajze ka shume cilesi si aktore dhe ndaj bie ne sy per embelsine e saj dhe lakuriqsine. Deri tani nuk kemi arritur te gjejme filma ku ajo shfaqet ne skena hard me meshkuj por ka nje stil te sajin qe jane skenat vetem me femra. Ketu meposhte kemi gjetur nje interviste te sajen:

 

 

Emri: Breanne

 

Nga: Shqiperia (nepermjet italise dhe Kanadase se jugut)

 

Pesha: 54 kg

 

Gjatesia 1.65

 

Artikulli i plote: http://www.aol.al/idx/index.php?ind=arti...ew&iden=107

 

Cfare mendimi keni per zgjedhjen e saj??

Dini ndonje gje me shume mbi te??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video ka plot edhe foto te saja!

 

 

eheheh

 

Albanian porn-star Breanne

15 MB - 102 images

Download:
RapidShare
Code: http://rapidshare.com/files/92883886/Foto_nga_Breanne.zip

MegaUpload:
Code: http://www.megaupload.com/?d=6UR8X0TQ


More Breanne pictures:

Code: http://www.megaupload.com/?d=LL79Y0IC   D:\breanne001.rar
http://www.megaupload.com/?d=NB2INF16   D:\breanne002.rar
http://www.megaupload.com/?d=55WVL4JH   D:\breanne003.rar
http://www.megaupload.com/?d=V31S1313   D:\breanne004.rar
http://www.megaupload.com/?d=G9ZGUE50   D:\breanne005.rar
http://www.megaupload.com/?d=L6JCTQ0Q   D:\breanne006.rar
http://www.megaupload.com/?d=23HYLCDV   D:\breanne007.rar
http://www.megaupload.com/?d=AWDR4BZJ D:\breanne008.rar
http://www.megaupload.com/?d=BI0NTVHM   D:\breanne009.rar
http://www.megaupload.com/?d=ZXVBAEXC D:\breanne010.rar
http://www.megaupload.com/?d=Y8BQNHW6 D:\breanne011.rar
http://www.megaupload.com/?d=9HCB6YDJ   D:\breanne012.rar
http://www.megaupload.com/?d=C3BG2U0I   D:\breanne013.rar
http://www.megaupload.com/?d=BCQ4M8YA D:\breanne014.rar
http://www.megaupload.com/?d=INQOU6UI   D:\breanne015.rar
http://www.megaupload.com/?d=296XPA07   D:\breanne016.rar 

More Breanne pictures:

Code: http://rapidshare.com/files/92973785/breanne017.rar
http://rapidshare.com/files/92973786/breanne018.rar
http://rapidshare.com/files/92973787/breanne019.rar
http://rapidshare.com/files/92973788/breanne020.rar
http://rapidshare.com/files/92973789/breanne021.rar

 

Madje kjo na paska edhe nje faqe te sajen ne Wikipedia heheehehh

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Breanne

 

Ktu eshte edhe nje pershkrim ne shqip:

http://www.zoneelire.com/index.php?option=...9&Itemid=41

 

 

 

Boh e mire vetem kjo goca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ket te wikipedia-s nuk e kisha pare. Them qe nuk eshte cudi se kemi edhe pornostare perderisa rruget e europes jane te mbushura plot qe nga vitet 90' me prostituta shqiptare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...